Share Tweet

Mėlynai baltų gretose – atakuojantis žaidėjas iš Suomijos

FC „Hegelmann“ sulaukė dar vieno naujoko. Prie Kauno rajono prisijungė 24 metų krašto saugas turintis Suomijos ir Kongo Demokratinės Respublikos pilietybes – Didis Lutumba-Pitahas.

„Jaučiuosi gerai, girdėjau ir mačiau daug gerų dalykų apie klubą, todėl tai suteikė man pasitikėjimo prisijungti prie mėlynai baltų. Klube radau atsidavusius ir motyvuotus trenerius ir žaidėjus. Visi klube nuo personalo iki žaidėjų yra labai draugiški ir paslaugūs, todėl tai padės man greičiau adaptuotis“, – fchegelmann.com svetainei pasakojo FC „Hegelmann“ naujokas.

1,68 metro ūgio atakuojantis žaidėjas prieš atvykdamas į laikinąja sostinę visą savo karjerą praleido Suomijoje, kur rungtyniavo Espo FC „Honka“, AC „Kajaani“, Rovaniemio „RoPS“ bei Helsinkio „PK-35“ bei „Klubi 04“ klubuose.

„Esu atakuojančio plano žaidėjas, mėgstu žaisti su kamuoliu, kelti problemų varžovų gynėjams, išsiskirti savo greičiu ir pelnyti įvarčius“, – pasakojo D. Lutumba-Pitahas.

Praėjusiame sezone „Hegelmann“ naujokas atstovaudamas Helsinkio IFK klubui aukščiausioje Suomijos lygoje ir taurės varžybose per 28 rungtynes pelnė penkis įvarčius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

„Jaučiuosi gerai, girdėjau ir mačiau daug gerų dalykų apie klubą, todėl tai suteikė man pasitikėjimo prisijungti prie mėlynai baltų. Klube radau atsidavusius ir motyvuotus trenerius ir žaidėjus. Visi klube nuo personalo iki žaidėjų yra labai draugiški ir paslaugūs, todėl tai padeda man greičiau adaptuotis.

Norisi būti svarbia komandos detale puolime ir padėti komandai pasiekti pergales bei pelnyti įvarčius. Taip pat nori padėti komandai užimti geresnę vietą lygoje nei pernai bei kuo sėkmingiau pasirodyti UEFA Konferencijų lygos atrankoje“, – fchegelmann.com svetainei pasakojo FC „Hegelmann“ naujokas.

Mėlynai baltų naujokui tai bus pirmoji karjeros stotelė užsienio klube. Žaidėjas tai priima kaip iššūkį, kurį ilgą laiką norėjo išbandyti.

„Tai bus naujas iššūkis, kurį norėjau išbandyti anksčiau ir turiu galimybę tai padaryti dabar. Bus ko išmokti ir aš turėsiu prisitaikyti, bet aš to laukiu“, – trumpai apie savo naują karjeros etapą sakė žaidėjas.

D. Lutumba-Pitahas rungtyniaus 13 numeriu pažymėtais marškinėliais.

Partneriai, kuriais didžiuojamės