Share Tweet

Mėlynai baltų gretose nebelieka Augustino Klimavičiaus

Du sezonus Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai atstovavęs ir 32 rungtynes sužaidęs bei 8 įvarčius pelnęs Augustinas Klimavičius atsisveikino su komanda.

22-ejų metų puolėjo sutartis su „Hegelmann“ baigėsi po 2023 metų sezono.

2022 metų sezono pabaigoje puolėjui buvo atlikta kryžminio kelio raiščio operacija po kurios A. Klimavičius į rikiuotę grįžo tik šį rugsėjį.

Prieš 2022 metų sezoną mėlynai balti patikėjo perspektyviu puolėju ir pasiūlė jam iš Italijos persikelti į Lietuvos futbolo čempionatą. Iš Vilkaviškio kilęs ir Marijampolėje futbolo pagrindus įgavęs žaidėjas, 2014 metais išvyko iš gimtosios šalies ir prisijungė prie seniausio Italijos klubo – „Genoa“. Vėliau A. Klimavičiui teko pabūti „Spezia“, „Torino“, „Empoli“ jaunimo komandų nariu.

Būdamas mėlynai baltų nariu A. Klimavičius buvo šešis kartus kviečiamas į Lietuvos nacionalinę rinktinę ir kontrolinėje dvikovoje prieš San Mariną pelnė įvartį.

„Norėčiau padėkoti visiems tiems, kurie kartu dirbo su manimi per šiuos du sezonus – visam trenerių štabui, visiems futbolininkams su kuriais teko dalintis nuostabiomis emocijomis, tiek aikštėje, tiek už jos ribu, ir labai norėčiau padėkoti kineziterapeutams Tomui, Martynui bei Ievai, kurie šituos dvejus metus darė viską, kad padėtų man kuo greičiau sugrįžti”, – atsisveikindamas kalbėjo A. Klimavičius.

„Hegelmann“ dėkoja A. Klimavičiui  už stabilų indėlį į komandos pasiektus rezultatus. Klubas linki žaidėjui didžiausios sėkmės jo tolimesnėje karjeroje.

Partneriai, kuriais didžiuojamės