Share Tweet

Mėlynai baltų gretose – vartų sargų rokiruotė

Tarpsezonio metu FC „Hegelmann“ klube įvyko permainos vartininkų grandyje. Pasibaigus sutarčiai, Kauno rajono ekipa atsisveikino su vartų sargu iš Brazilijos Rodrigo Josviakiu. Naujuoju mėlynai baltų vartininku tapo alytiškis Arijus Bražinskas.

Jaunas žaidėjas savo karjeroje yra ragavęs įvairios patirties. Vartininko karjerą A. Bražinskas pradėjo gimtajame Alytuje, vėliau sekė etapas Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje.

Iš NFA talentingas vartininkas persikėlė į užsienį ir pasirašė sutartį su garsiu „Sheffield Wednesday“ klubu Anglijoje. Vėliau mėlynai baltų naujokas atstovavo Italų „Montova“ klubui. 2020 metais alytiškis grįžo į Lietuvą ir du sezonus vilkėjo „Dainavos” klubo marškinėlius.

Pernai ir užpernai A. Bražinskas priklausė „Kauno Žalgiriui” ir A lygoje aikštėje pasirodė dvejuose susitikimuose, tame tarpe ir dvejose LFF taurės rungtynėse bei LFF Supertaurės mače.


R. Josviakis per du sezonus Kaune sužaidė 14 rungtynių šalies čempionate, 6 rungtynes LFF taurės varžybose ir padėjo komandai pasiekti nulines lygiąsias UEFA Konferencijų lygos atrankos mače Skopje.

Klubas dėkoja R. Josviakiui už profesionalumą ir atsidavimą bei linki sėkmės tolesnėje karjeroje.

 

Partneriai, kuriais didžiuojamės