Share Tweet

Moterų A lygos 20 turo apžvalga: kovoje dėl bronzos – lygybė

LFF.lt

Prieš 20-ojo turo pradžią „Vilnius“ trimis taškais lenkė „Hegelmann“ ekipą ir, sėkmingai susiklosčius šioms rungtynėms, galėjo žengti milžinišką žingsnį bronzos link. Vis tik, toks pasiūlymas nesužavėjo Kauno rajono atstovių, kurios permainingose rungtynėse iškovojo pergalę.

Dvikova startavo it amerikietiški kalneliai ir dar iki pertraukos abi ekipos jau buvo įmušusios po du įvarčius. Pirmoji tai padarė Simona Petravičienė. Sužaidus vos keturias minutes, ji sėkmingai apgavo paskutinę likusią gynėją, pramušė į vartus, tačiau pasižymėti nesugebėjo. Dar po penkių minučių panašioje situacijoje ji nesuklydo ir „Hegelmann“ į priekį išsiveržė 1:0.

Vos po keturių minučių šiurkšti kauniečių klaida vilnietėms leido atstatyti pusiausvyrą. Viešnios iš sostinės perėmė kamuolį varžovių baudos aikštelėje, atliko dar tris tikslius perdavimus bei po Gabijos Valiukevičiūtės smūgio išlygino rezultatą.

Dar iki pertraukos abi komandos, sėkmingai įžaidusios kamuolį, susikūrė po progą ir tomis progomis pasinaudojo. „Vilniaus“ gretose tą padarė Valerija Postol, o „Hegelmann“ – ta pati S. Petravičienė.

Antrasis kėlinys jau priklausė kaunietėms. Sužaidus beveik 20 minučių, kamuolys pasiekė visiškai vieną stovėjusią Klaudiją Savickaitę, kuri vienu lietimu antrąkart rungtynėse išvedė savo komandą į priekį.

Lemiami taškai buvo sudėti per paskutines penkias minutes. Iš pradžių po kampinio galva persvarą padidino Milda Liužinaitė, o dar po dviejų minučių vėl viena prieš varžovių vartininkę pabėgusi S. Petravičienė įformino hetriką.