Share Tweet

Namie paskutinėmis minutėmis apmaudžiai nusileista vilniečiams

alyga.lt

„Optibet A lygos“ titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ dar sykį pačioje dvikovos pabaigoje pademonstravo charakterį.

Žalgiriečiai 17-ojo turo akistatoje svečiuose 1:0 palaužė 10-ąjį kartą pralaimėjusios Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos pasipriešinimą.

Pirmame kėlinyje po dvi galimybes pelnyti įvartį turėjo Filipas Dangubičius bei Mathiasas Oyewusi. Legionierius iš Kroatijos abu sykius nepataikė į vartus, nuo pirmo M. Oyewusi epizodo apsigynė Tomas Švedkauskas, antrame momente – kamuolys skriejo pro šalį.

Nuo 46-osios minutės „Žalgiriui“ reikėjo žaisti mažumoje, kadangi už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Joelis Bopesu. Tiesa, jau visai netrukus Leonardo Vaca buvo arti pirmojo savo pelnyto įvarčio, bet T. Švedkausko klaidą ištaisė ant vartų linijos buvęs Vilius Armalas.

Vėliau pavojingais smūgiais išsiskyrė F. Dangubičius ir Lazaras Sajčičius, o Yukiyoshi Karashimos iš toli spirtas kamuolys atsimušė į virpstą. 73-iąją minutę dar vieno gero šanso neišnaudojo F. Dangubičius.

Mačui artėjant į pabaigą „Žalgiriui“ pavyko surengti greitą išpuolį. 89-ąją minutę M. Oyewusi asistavo Jurijui Kendyšui, kuris pasižymėjo antrame mače iš eilės. Per likusį laiką geros progos neišnaudojo V. Armalas – gynėjo galva smūgiuotas kamuolys skriejo arti tikslo.

Žalgiriečiai po šios dvikovos rikiuojasi treti su 36 taškais, „Hegelmann“ komanda turi 21 tašką bei žengia penkta.