Share Tweet

Nokdaunas Marijampolėje

alyga.lt

Antradienį turiningomis rungtynėmis Suvalkijoje prasidėjo „Optibet A lygos“ 26 turas. Svarbią pergalę namuose šventė Marijampolės „Sūduva“, namuose 2:1 susitvarkiusi su Kauno raj. „Hegelmann“ pasipriešinimu.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo pažymėtas virtine kauniečių klaidų ir pavojingais šeimininkų išpuoliais. Jau 7 minutę gražioje atakoje iš arti į vartus smūgiavo Danilas Kondrakovas, bet vartininkas Ignas Plūkas buvo savo vietoje. Netrukus į baudos aikštelę įsiveržęs Olivier Rommensas ambincingu smūgiu sudrebino virpstą.

Vėliau puikiai žaidė I. Plūkas. Pastarasis meistriškai išgelbėjo savo komandą savalaike reakcija gesinant aštrius perdavimus, o taip pat atrėmė Marko Benetos galingą šūvį į viršutinį vartų kampą. Į tai „Hegelmann“ atsakė Viliaus Armanavičiaus ir Hugo Figueredo nesėkmingais smūgiais.

39 minutę vartus šturmavusi „Sūduva“ persverė rezultatą. Po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo baudos aikštelėje užtikrintą įvartį pelnė O. Rommensas.

Po pertraukos marijampoliečiai padvigubino persvarą po grubios Manto Fridriko klaidos savo aikštės pusėje. Klaidą išprovokavęs Danilas Kondrakovas puikiai permetė kamuolį per savo ginamą zoną palikusį vartininką.

„Hegelmann“ viltys rungtynėse atgijo 69 minutę, kai arbitras paskyrė 11 m. baudinį už Tiago Almeidos pražangą prieš H. Figueredo. Rezultatą užtikrintu smūgiu sušvelnino V. Armanavičius.

„Sūduvai“ teko paprakaituoti dvikovos pabaigoje,  bet Miguelio Moreiros auklėtiniai išlaikė pranašumą ir šventė pirmą pergalę per tris tarpusavio susitikimus šį sezoną.