Share Tweet

Paplūdimio futbolo taurės varžybose mėlynai balti krito pusfinalyje

lff.lt

Savaitgalį Palangoje įvykusiame LFF paplūdimio futbolo taurės turnyre triumfavo Kauno „Aleksotas“. Kauniečiai iš viso laimėjo ketverias rungtynes, įskaitant ir pergalę finale 2:1 prieš Panevėžio rajono „Dembavą“. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Tadas Straleckas.

Pagal formatą, turnyras prasidėjo rungtynėmis A ir B grupėse, iš kurių po dvi stipriausias komandas pateko į pusfinalį.

Čia būsimieji taurės laimėtojai užtikrintai nugalėjo šalies rinktinės vyriausiojo trenerio Sahibo Mammadovo vedamą „Hegelmann ekipą, o „Dembava“ po pratęsimo nugalėjo turnyro debiutantę „Jakų“ komandą.

Priminsime, kad dėl taurės šįsyk nesivaržė daugkartinis čempionas Vilniaus IGOL klubas, o prieš mėnesį antrą vietą Lietuvos čempionate užėmusi Kupiškio „Narjanta“ šįsyk liko už ketvertuko ribos.

„Aleksoto“ ir „Dembavos“ pergalės reiškė, kad bus pakartotas šių metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato mažasis finalas, kuriame „Aleksotas“ užsitikrino bronzos medalius. Šįsyk finalas buvo įtemptesnis, bet ir čia stipresni buvo kauniečiai.

Naudingiausio žaidėjo titulas atiteko finale žibėjusiam „Aleksoto“ atstovui T. Straleckui. Dar vienas šios komandos atstovas Paulius Giedraitis tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju, o „Dembavos“ vartų sargui Egidijui Žagarui atiteko geriausio vartininko titulas.

Partneriai, kuriais didžiuojamės