Share Tweet

Pasidalinta po tašką su svečiais iš Vilniaus

Parengė G. Jonušas

Penktadieni, gegužės 13 dieną, po neilgos pertraukos, FC „Hegelmann” B ekipa, vadovaujama trenerio Tado Vilkevičiaus, savo namų aikštėje, Garliavos A. Mitkaus mokyklos stadione priėme varžovus iš Vilniaus.

Kova dėl trijų taškų tarp abiejų komandų FC „Hegelmann” B ir FK „Viltis”  baigėsi taikiai 2:2 (2:1) ir rungtynių pabaigoje buvo užfiksuotos lygiosios. Abejos komandos į savo lentelę įsirašė po tašką.

Rungtynių pradžia mėlynai baltiems prasidėjo labai puikiai, pirmos atakos metu, šeimininkai uždirbo baudos smūgį. Po gerai atlikto Roko Rasimavičiaus perdavimo į baudos aikštelę, tiksliu smūgiu galva, jau 1-ą minutę varžovų komandos vartininką nuginklavo Arnedas Dovydaitis.

Praėjus kiek daugiau nei 20 pirmojo kėlinio minučių, po grubios teisėjo klaidos buvo paskirtas 11 metrų baudinys į FC „Hegelmann” B komandos vartus. Svečiai puikiai pasinaudojo proga ir 26-tą minutę rezultatą išlygino.

Aikštėje vyko lygi kova ir abi komandos kovėsi dėl kiekvieno kamuolio. Artėjant pirmojo  kėlinio pabaigai, puikius techniniu įgūdžius pademonstravo Karolis Gaižaitis, kuris tolimu smūgiu 43-ią minutę išvedė mėlynai baltų komandą į priekį (2:1) ir taip uždarė pirmąją rungtynių pusę.

Antrasis kėlinys prasidėjo FC „Hegelmann” B komandos dominavimu su kamuoliu. Šeiminkai visą antrąjį kėlinį kamuolio kontrolę turėjo savo naudai ir kūrė vieną po kitos pavojingas atakas prie FK „Viltis” komandos vartų, tačiau kamuoliui kirsti vartų liniją pritrūkdavo tikslaus galutinio smūgio atakos smaigalyje.

Praėjus kiek daugiau nei pusei antrojo kėlinio laiko, po netikslaus perdavimo komandos draugui gynyboje, svečiai iš Vilniaus pasinaudojo progą išlyginti rezultatą  ir 71-ą minutę nubaudė įmušdami įvartį į Lauryno Klimo ginamus vartus.

Daugiau šiose rungtynėse pasižymėti nepavyko nei vienai nei kitai komandai. Nuaidėjus galutiniam teisėjo švilpukui, buvo užfiksuotos lygiosios ir abi komandos šiame susitikime pasidalino po 1 tašką.

Kitas rungtynes T.Vilkevičiaus vadovaujama komanda žais išvykoje prieš Kybartų „Sveikata” komandą gegužės 18 dieną, 19:30 Vilkaviškio stadione.