Share Tweet

Pasikeitusi „Hegelmann“ ekipa nekantriai laukia paplūdimio čempionato starto

Per Jonines startuos 2022 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato kovos. Antrus metus iš eilės šiose varžybose dalyvaus ir Kauno rajono „Hegelmann“ atstovai, kurie šiemet pirmenybes pasitinka itin pasikeitę.

Visų pirmiausia prie mėlynai baltų ekipos prisijungė Lietuvos paplūdimio rinktinės treneris ir buvęs Panevėžio rajono „Dembava“ lyderis azerbaidžanietis Sahibas Mammadovas. Kartu su juo ekipą papildė ir kiti buvę Aukštaitijos klubo atstovai – vokietis Oliveris Romrigas ir lietuvis Jonas Lebedevas.

„Manau, jog pernai atstovaudami „Dembavos” klubui parodėme tikrai labai gerus rezultatus – čempionate finišavome ketvirti, o taurės turnyre triumfavome užimdami pirmąją vietą. Šiemet su „Hegelmann” klubu rungtyniausime labai stiprioje grupėje, bet aš tikiu, jog mes esame pajėgus pademonstruoti gerus rezultatus.

Norėčiau pabandyti Lietuvoje padaryti vieną stiprų paplūdimio futbolo klubą, manau, jog tai pavyktų padaryti būtent su mėlynai baltais. Jei leis galimybės ir norai, tikiu, jog su šiuo klubu galime, kad ir kitais metais dalyvauti Čempionų lygoje.”, – prieš šių metų paplūdimio futbolo sezono startą kalbėjo naujasis FC „Hegelmann” žaidžiantysis treneris S. Mammadovas.

Iš viso naujajame čempioate dalyvaus devynios ekipos (A grupėje – penkios, B grupėje – keturios). Be IGOL ir „MV Team“ komandų, B grupėje taip pat žais Mažeikių „Olimpo SC“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos. A grupėje varžysis Panevėžio rajono „Dembava“, Kauno „Aleksotas“, Prienų KKSC, Kupiškio „Narjanta“ ir Ukmergės „Šiandien plotas“.

Turnyras startuos birželio 24 dieną Prienuose. Po dviejų savaičių komandos kelsis į Kupiškį, o naujasis čempionas liepos 16 dieną paaiškės Ignalinoje.

Pagal turnyro nuostatus, keturios geriausios grupių komandos pateks į atkrintamąsias varžybas, o A grupėje penktoje pozicijoje likusi ekipa sezoną užbaigs devintoje vietoje.

Pasibaigus Lietuvos čempionatui, kaip ir kasmet, Palangoje bus surengtas paplūdimio futbolo LFF taurės turnyras.

FC „Hegelmann” komandos sudėtis Lietuvos paplūdimio čempionatui:

Lukas Arlauskas
Nemanja Bjelan
Laurynas Danielius
Vytautas Giedra
Aleksandr Jacenko
Deividas Karlauskas
Jonas Lebedevas
Sahib Mammadov
Elgiz Mirzoev
Aurimas Pukevičius
Karolis Pūras
Oliver Romrig
Arnoldas Stakionis
Matas Venslauskas
Dariuš Zachaževskij
Mindaugas Zlatkus

Partneriai, kuriais didžiuojamės