Share Tweet

Paskutinėse II lygos pirmo rato rungtynėse pademonstruotas charakteris ir rezultatyvios lygiosios

Kauno rajono FC „Hegelmann” antroji komanda rezultatyviomis lygiosiomis užbaigė II lygos pirmąjį ratą. Dvikova namie mėlynai balti prieš Klaipėdos futbolo mokyklos ekipą baigė rezultatu 3:3 ir per vienuoliką antrojo kėlinio minučių sugebėjo panaikinti trijų įvarčių deficitą.

Pirmasis kėlinys nesusiklostė taip kaip planavo Tado Vilkevičiaus auklėtiniai. Jau 6 minutę svečiai iš pamario išsiveržė į priekį po tikslaus smūgio iš dešinio krašto. Kiek vėliau klaipėdiečiai pasinaudojo dar viena šeimininkų klaida ir padvigubino rezultatą.

Antrajame kėlinyje Klaipėdos FM persvara padidėjo iki trijų įvarčių kai dar vieną savo įvartį pelnė Eimantas Labžentis.

Visgi mėlynai balti neketino sudėtį ginklų ir po keletos minučių laiku ir vietoje atsidūręs Tanas Petukauskas sušvelnino rezultatą. Kur kas aktyviau priešininkų aikštės pusėje pradėję žaisti „Hegelmann” B futbolininkai netrūko išprovokuoti varžovų pražangas. Viena iš tokių pražangų 64 minutę pasibaigė 11 metrų baudiniu į svečių vartus. Paskirtą baudinį tiksliai realizavo ir savo antrąjį įvartį pelnė T. Petukauskas.

Dar po trijų minučių klaipėdiečiai ir vėl suklydo savo baudos aikštelėje sužaisdami ranka. Dar kartą prie 11 metrų žymos stojęs T. Petukauskas ir vėl smūgiavo tiksliai. Rezultatas per 11 minučių tapo lygus, o T. Petukauskas atsižymėjo hatriku.

Per likusį rungtynių laiką laimėti galėjo tiek vien, tiek ir kita ekipa, bet rezultatas išliko nepakitęs.

„Manau, kad buvo labai atviros rungtynės, nuolat vyko atakuojantis futbolas su labai skylėta gynyba abejose aikštės pusėse. Tokios rungtynės turėjo patikti žiūrovams, bet galbūt ne treneriams. Pirmajame kėlinyje galėjome pelnyti tris įvarčius, atakoje rungtyniavome išties neblogai, bet gynyboje žaidėme prastai ir už tai mus varžovai baudė. Pagal žaidimo kontekstą matėsi, jog įvarčius galime pasiekti ir džiugu, jog tai pavyko padaryti po pertraukos. Džiaugiuosi vaikinų pastangomis ir pademonstruotu charakteriu:, – sakė komandos treneris T. Vilkevičius.

Šis taškas leido „Hegelmann” B komandai turnyrinėje lentelėje pakilti iš 17 į 16 vietą. Antrajame pirmenybių rate mėlynai balti dar kartą išbandys jėgas su komandomis, kurios turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 10-18 vietose.