Share Tweet

Pirmasis FC „Hegelmann“ naujokas – gynėjas iš Brazilijos

Mėlynai balti sukirto rankomis su artėjančio sezono pirmuoju naujoku. Juo tapo 25 metų gynėjas iš Brazilijos.

Douglas Cruz gali sėkmingai rungtyniauti tiek vidurio gynėjo, tiek ir atraminio saugo pozicijose. Aukštas ir tvirtai sudėtas gynėjas puikiai jaučiasi dvikovose dėl aukštų kamuolių bei puikiai skirsto kamuolius komandos draugams.

Naujokas iš Brazilijos savo profesionalo karjerą pradėjo ne gimtojoje šalyje, o Kroatijoje. Būdamas 20 metų jis prisijungė prie antroje šalies lygoje rungtyniaujančio NK „Dubrava ZG” klubo. Vėliau jo keliai pasuko į Bosniją ir Hercegoviną. Gynėjas 2020-2021 metų sezonuose rungtyniavo Bania Lukos „Borac“ ir Prijedoro „Rudar“ klubuose. Su pastarąja ekipa laimėjo Pirmos lygos pirmenybes.

Prieš 2021-2022 metų sezoną D. Cruz sukirto rankomis su Slovakijos FC „Nitra” klubu. Jame gynėjas sužaidė 21 rungtynes ir pelnė  du sykius pasižymėjo.

2022 metų viduryje brazilas vėl grįžo į Kroatiją ir užsivilko Zagrebo „Hrvatski Dragovoljac“ komandos marškinėlius.

Pastarąjį sezoną D. Cruz rungtyniavo gimtojoje Brazilijoje ir gynė „Esporte Clube São Bernardo“ klubo spalvas.

„Mane suintrigavo „Hegelmann“ pasiūlymas. Sau kelius aukštus tikslus ir noriu viską laimėti, o klubas siekia to paties. Nors mėlynai balti pakankamai jaunas klubas, bet aš padarysiu viską, kad palikčiau savo pėdsaką jame.

Žinau, jog šis klubas, nepaisant trumpo laiko, jau sugebėjo nemažai pasiekti Lietuvos futbole ir netgi rungtyniavo atrankoje į Europos taures. Tai klubas, statantis paveldą ir norintis pritraukti žaidėjų iš Brazilijos. Lietuvos lyga taip pat auga kąsmet bei jau turi savo vardą”, – kalbėjo mėlynai baltų naujokas.

Kauno rajono klubas pasiruošimą naujam sezonui žada pradėti sausio 8 dieną.

Partneriai, kuriais didžiuojamės