Share Tweet

Pirmo kėlinio pabaigos klaidos lėmė pralaimėjimą

alyga.lt

„Optibet A lygos“ čempionas demonstruoja puikią formą ir pergalių seriją pratęsė iki aštuonių, įveikdamas tiesioginį konkurentą.

24-ojo turo mače svečiuose žalgiriečiai net 4:1 įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus – tai didžiausias mėlynai baltų pralaimėjimas Lietuvos čempionate per du sezonus.

Per pirmas 45 minutes dvikovoje nepristigo pavojingų išpuolių ir taiklių smūgių – pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai. 20-ąją minutę Klaudijus Upstas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir baudos aikštelėje surado Lazarą Sajčičių, kuris vienu lietimu pamušė kamuolį į vartus.

Žalgiriečiai 35-ąją minutę atstatė pusiausvyrą. Mathiasui Oyewusi neleido pasižymėti ir virpstas, ir Ignas Plūkas, tačiau užsitęsusio išpuolio metu po perdavimo iš dešiniojo krašto smūgiu galva pasižymėjo Ivanas Tatomirovičius.

Maža to, į pertrauką „Žalgiris“ žengė dar geresnės nuotaikos – 38-ąją minutę Franciso Kyeremeh reidą ir perdavimą įvarčiu pavertė M. Oyewusi, o antrą pridėto laiko minutę dar vieną tolimą smūgį sėkmingai išpildė Marko Miličkovičius.

Tai nebuvo pabaiga: 72-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko Fabienui Ouregai ir prancūzas jį nukreipė į vartus.