Share Tweet

Pirmos rungtynės namie pažymėtos svarbia pergale

alyga.lt

Šeštadienį startavo 4-asis „Optibet A lygos“ turas ir jame pergalę iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ komanda.

Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai namuose 2:0 įveikė Telšių „Džiugą“, kuris pralaimėjo trečią kartą iš eilės.

Pirmosiomis minutėmis aktyviai rungtyniavo Klaudijus Upstas, krašto gynėjas atliko du smūgius į vartų plotą – su jais susitvarkė vartininkas Marius Paukštė. Vis tik 16-ąją minutę krito pirmasis įvartis.

Lukas Ankudinovas nesėkmingai sužaidė savo aikštės pusėje, tad į ataką nubėgęs Cesinha baudos aikštelėje surado Michaelą Thuique, taikliai smūgiavusį iš arti. Kėlinio pabaigoje brazilas galėjo pelnyti antrą įvartį, tačiau jo smūgis galva buvo netikslus.

„Džiugas“ pirmą smūgį atliko 48-ąją minutę – tada Juozas Lubas į vartus nepataikė. Mėlynai balti taip pat daug aštrių epizodų nesukūrė, bet savo pranašumą spėjo įtvirtinti.

M. Thuique bandymą atrėmė M. Paukštė, tiesa, įvarčio autorių pakeitęs Filipas Dangubičius pasinaudojo Giedriaus Matulevičiaus perdavimu bei smūgiavo nepriekaištingai.

Po 4 mačų „Hegelmann“ ekipa turi 6 taškus, džiugiečių kraityje – 3 taškai.