Share Tweet

R. Josviakis lieka FC „Hegelmann“

Vartininkas iš Brazilijos sutarė pratęsti kontraktą iki 2023 metų sezono pabaigos ir likti mėlynai baltų gretose.

„Dar prieš pasibaigiant sezonui ir išvykstant atostogų namo į Braziliją, turėjau pokalbių su vadovybe ir turėjau minčių apie kontrakto pratęsimą. Nors ir turėjau pasiūlymų iš kitų klubų, norėjau pratęsti sutartį su mėlynai baltais dar vieneriems metams. Tikiu klubo projektu ir manau, jog kitas sezonas bus dar geresnis“, – kalbėjo R. Josviakis.

R. Josviakis FC „Hegelmann“ gretas papildė prieš šį sezoną ir iš viso sužaidė 12 pilnų rungtynių – 7 „Optibet A lygoje“ ir visas 5 Lietuvos futbolo federacijos taurės varžybose.

Vartininkas labai daug prisidėjo prie to, kad mėlynai balti pirmą kartą klubo istorijoje patektų į taurės finalą. Baudinių serijoje prieš „Panevėžį“, R. Josviakis atrėmė du varžovų smūgius nuo 11 metrų žymos.

„Manau, jog praėjusiame sezone kaip komanda pasirodėme tikrai neblogai. Aišku, turėjome sunkumų ir kluptelėjimų, kurie mums sezono pabaigoje brangiai kainavo, ko pasekoje likome ketvirti, nors galėjome būti ir aukščiau. Bet visą tai gera patirtis ir 2023 metų sezone jei Dievas duos, mes pasieksime geresnius rezultatus.

2022 metų sezone išliko keletas momentų, kurių vis dar negaliu išmesti iš galvos. Pirmasis – pusfinalis, kuriame pavyko pademonstruoti gerą žaidimą ir baudinių serijoje padėti komandai ir kitas momentas buvo finale, kuomet mes praleidome antrą įvartį, o juk buvome taip arti baudinių serijos, kurią, esu įsitikinęs, tikrai būtume laimėję“, – praėjusį sezoną reziumavo vartų sargas iš Brazilijos.

Partneriai, kuriais didžiuojamės