Share Tweet

Skaudus pralaimėjimas pirmose sezono namų rungtynėse

Kauno rajono FC „Hegelmann” moterų komanda patyrė skaudų pralaimėjimą pirmose šio sezono namų rungtynėse. Garliavos A. Mitkaus mokyklos stadione vykusiose „Spark Energy” moterų A lygos 2 turo rungtynėse mažumoje nuo 26 minutės žaidusios mėlynai baltos buvo priverstos rezultatu 0:4 nusileisti FK „Vilnius” futbolininkėms.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo aikštės šeimininkėms. 10-ąją minutę po klaidos gynyboje varžovių puolėja Gabija Valiukevičiūtė išvedė viešnias į priekį.

Kėlinio viduryje prieš save antrąjį įspėjimą ir raudoną kortelę išvydo Ema Kriaučiūnaitė, o netrukus krito ir antrasis įvartis į kauniečių vartus.

Po pertraukos Klaudijos Savickaitės treniruojama komanda pagyvino žaidimą ir didžiąją rungtynių dalį kūrė atakas, bet įvarčius pelnė sostinės klubo atstovės. Jos antrajame kėlinyje pasižymėjo dar du kartus ir šventė įtikinamą pergalę.

„Sužaidėme labai prastas rungtynes. Mūsų pačių klaidos lėmė varžovių pelnytus įvarčius. Rungtynių metu buvo daug broko, kurio nepavyko ištaisyti. Visas rungtynes neatradome savo žaidimo. Taip pat dvikovos eigą komplikavo parodyta raudona kortelė. Šios rungtynės visiškai neatspindėjo mūsų komandos lygio ir kaip mes galime žaisti. Kitose rungtynėse privalome parodyti savo tikrąjį charakterį”, – po dvikovos kalbėjo žaidžiančioji FC „Hegelmann” moterų komandos trenerė.

Kitas rungtynes mėlynai baltos žais taip pat Kaune, gegužės 1-ąją, sekmadienį. Jų varžovės bus dar viena sostinės komanda – MFA „Žalgiris”