Share Tweet

Startuoja TOPsport 2023-ųjų Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimai

www.lff.lt

Sausio 9 dieną oficialiai startuoja 2023-ųjų TopSport Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimai.

Kaip įprasta, sirgaliai galės savo balsus atiduoti daugybėje nominacijų – geriausių Lietuvos moterų, vyrų bei jaunųjų futbolininkų, taip pat – ir keliose naujesnėse nominacijose, kaip Lietuvos futbolo turinio kūrėjų bei metų futbolo organizacijos. Šiemet taip pat bus renkama ir geriausia praėjusio sezono moterų A lygos futbolininkė.

Pirmame etape didžiojoje dalyje nominacijų renkamasi iš dvylikos kandidatų, geriausio įvarčio nominacijoje – 15 nominantų, organizacijos – 22 kandidačių, geriausių Lietuvos futbolo turinio kūrėjų – devynių nominantų.

Pirmasis balsavimo etapas vyks iki sausio 16 dienos imtinai.

Iš vieno IP adreso kiekvienoje nominacijoje kasdien galima balsuoti po vieną kartą, vienu balsavimu privalomai pasirenkant po tris kandidatus.

Sausio 17 dieną startuos antrasis balsavimo etapas, jame visose nominacijose liks jau tik po tris kandidatus, antrasis etapas taip pat tęsis savaitę – iki sausio 23 dienos imtinai.

Šiais metais antrus metus paeiliui balsavimas vyks LFF.lt svetainėje, sirgaliai už savo favoritus atiduoti balsus galės kiekvieną dieną.

Finalinis apdovanojimų renginys numatomas sausio mėnesio pabaigoje Kaune.

Raginame aktyviai dalyvauti rinkimuose ir prisidėti prie to, kad geriausi futbolininkai, treneriai bei kitų nominacijų atstovai būtų tinkamai įvertinti. Tai padaryti galite paspaudę čia.

Partneriai, kuriais didžiuojamės