Share Tweet

TOPsport futsal A lygoje aiškios ketvirtfinalio poros, dvi komandos sezoną jau užbaigė

LFF.lt

Be diskvalifikuoto Edgaro Baranausko ir be didesnės motyvacijos žaidę Mažeikių VIP futbolininkai beviltiškai 1:5 nusileido „Hegelmann“ ekipai, kuriai pergalė garantavo šeštą vietą galutinėje rikiuotėje. Dar iki šios dvikovos buvo aišku, kad VIP iš penktos vietos nepajudės.

Žymiai didesnį norą turėję šeimininkai tą demonstravo nuo pat susitikimo pradžios. Sužaidus penkias minutes, Artiomas Spelmanas pelnė gražų įvartį, po kurio sušoko dar gražesnį triumfo šokį.

VIP ir toliau nespėjo paskui varžovus ir už tai reguliariai buvo baudžiami. Jie patys antrojo kėlinio antroje pusėje sugebėjo pasižymėti ir sumažinti atsilikimą iki 1:3, tačiau „Hegelmann“ du kartus pasinaudojo varžovų sprendimu žaisti be vartininko bei užaugino persvarą iki solidžios.

Šioje dvikovoje už teisėjo įžeidimą tiesiogine raudona kortele buvo nubaustas Edvinas Blažys. Labai realu, kad ketvirtfinalio etape jis dėl diskvalifikacijos rungtyniauti negalės.