Share Tweet

Trečią kartą šiame sezone nušluoti varžovai iš Jonavos

alyga.lt

Šeštadienį įvykusiose „Optibet A lygos“ rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa, kuri pakilo į 2-ąją vietą.

Mėlynai balti savo sirgalių akivaizdoje be didesnio vargo net 6:0 sutriuškino pirmenybių autsaiderę „Jonavą“.

Kauno rajono ekipa jau nuo pirmųjų minučių surengė atakų škvalą, tad Martynas Matuzas turėjo daug darbo – jam puikiai pavyko atremti Viliaus Armanavičiaus bei Igno Kružiko smūgius, taip pat vėliau apsiginti nuo dar kelių atakų.

Vis dėlto 18-ąją ir 27-ąją minutėmis Alex de Souza rezultatyvūs perdavimai virto pirmuoju Matheuso Marcondeles įvarčiu ir galingu Thompsono Gavi šūviu. Galiausiai 43-iąją minutę kamuolį į „Jonavos“ vartus nukreipė ir pats A. Souza.

Svečiai pirmame kėlinyje turėjo atlikti priverstinį keitimą – vietoje Gyčio Vasyliaus aikštėje pasirodė Arnas Neimantas. Po pertraukos „Jonavos“ gretose „Optibet A lygoje“ debiutavo Genaras Samsonikas.

Antrame kėlinyje „Hegelmann“ komanda greitai pelnė dar du įvarčius. 55-ąją minutę tą padarė Ibrahimas Olaosebikanas, dar po 4 minučių – pasižymėjo daugiau negu keturis mėnesius to nedaręs I. Kružikas. Paskutinį įvartį šios dienos mače 71-ąją minutę įmušė Tzlilas Nehemya.

Vienintelis negatyvus dalykas – 75-ąją minutę gauta Samuelio Odeoyibo raudona kortelė, kai buvo neleistinai stabdomas Sebastianas Vasquezas.

20 rungtynių sužaidę „Hegelmann“ futbolininkai su 39 taškais žengia antri, o jonaviečiai vis dar išlieka su 1 tašku.