Share Tweet

Tris įvarčiai nulėmė istorinę pergalę Šiauliuose

alyga.lt

Atkeltose „Optibet A lygos“ 22-ojo turo rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa.

Andriaus Skerlos treniruojama komanda svečiuose 3:1 įveikė antrą pralaimėjimą patyrusią FA „Šiauliai“ – tai buvo pirmasis mėlynai baltų laimėjimas Saulės mieste Lietuvos čempionate.

Mačas svečiams neprasidėjo lengvai, kadangi jau 8-ąją minutę puikiu smūgiu pasižymėjo bei pirmuoju įvarčiu džiaugėsi Simonas Urbys. Kiek vėliau du kartus Rodrigo Josviaki ginamus vartus atakavo Justas Petravičius.

Blankiai puolime atrodę „Hegelmann“ futbolininkai antrą pridėto laiko minutę sugebėjo išlyginti rezulatą. Pakėlus kampinį ir kilus sumaiščiai, kamuolį į vartus pasiuntė Vilius Armalas. Tiesa, vidurio gynėjas antrame kėlinyje buvo pakeistas.

Po pertraukos svariausią žodį tarė du pirmuosius įvarčius Lietuvos čempionate pelnę žaidėjai – Leifas Estevezas ir Ugochukwu Oduenyi, atitinkamai pasižymėję 67-ąją bei 86-ąją minutėmis.

Per likusį laiką pavojingos atakos ritosi į abi puses, tačiau nė vienai komandai pasiųsti kamuolio į vartų tinklą nepavyko.

Trejų nelaimėtų rungtynių seriją nutraukę mėlynai balti su 25 taškais pakilo į 4-ąją vietą, 40 taškų turintys šiauliečiai rikiuojasi treti.