Share Tweet

Užtikrintas mėlynai baltų startas moterų A lygoje

LFF.lt

Dešiniajame krašte nuo pirmųjų minučių dominavusi ir per labai trumpą laiką tris progas sukūrusi S. Petravičienė davė puikų impulsą savo naujajai komandai, kuri, galiausiai, nužygiavo iki užtikrintos pergalės 4:0 prieš „Utenį“.

Pirmoji Simonos proga liko neišnaudota, antroji – virto įvarčiu, trečioji – rezultatyviu perdavimu. Vis tik, ne įvarčiai šiose rungtynėse buvo svarbiausia. Prieš rungtynes „Hegelmann“ pranešė liūdną žinią, kad dėl sveikatos problemų karjerą priversta baigti viena geriausių Lietuvos futbolininkių Judita Sabatauskaitė.

„Karjeros pabaigą apibūdinčiau kaip vieną sunkiausių sprendimų savo gyvenime. Esu dėkinga futbolui už neįkainojamas patirtis, sutiktus žmones ir atrastas naujas pažintis. Dėkoju ir šiam klubui jog pastaruosius metus galėjau būti jo dalimi kaip žaidėja ir taip pat už suteiktas galimybes tobulėti naujame gyvenimo etape“, – naują gyvenimo etapą komentavo J. Sabatauskaitė.

Blogiausia, kad bėda viena nevaikšto ir po rungtynių taip pat liūdna žinia buvo priverstas pasidalinti „Utenio“ klubas. Pirmojo kėlinio viduryje Karynai Petrauskienei plyšo achilo sausgyslė. Iškart futbolininkė buvo išvežta į Kauno klinikas, kur jai atlikta operacija.

Po Karynos iškritimo abiejų komandų žaidimo kreivė leidosi žemyn. „Hegelmann“ net ir tada parodė esanti geresnė komanda, savo gerumą įtvirtinusi dar dviem įvarčiais po pertraukos.