Share Tweet

Vienas įvartis ir vėl išskyrė mėlynai baltas

LFF.lt

Prieš savaitę antrą vietą praradusios (pagal prarastus taškus) Vilniaus „Žalgirio“ – MRU futbolininkės šeštadienį po permainingos kovos nugalėjo ketvirtą poziciją užimančias „Hegelmann“ atstoves bei sutvirtino pozicijas dėl minėtos antros vietos.

Rungtynės prasidėjo aikštės šeimininkių bandymu pelnyti greitą įvartį, tačiau „Hegelmann“ atsilaikė. Tuomet žaidimas apsilygino, o iki pertraukos nei viena, nei kita komanda labai gerų progų nesukūrė.

Vienintelis rungtynių įvartis krito antrajame kėlinyje sužaidus beveik dešimt minučių. Po atakos dešiniuoju krašto kamuolys pasiekė baudos aikštelėje laisvą likusią tik po pertraukos į aikštę žengusią Justiną Blaževičiūtę, kuri iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Netrukus savo puikų šansą turėjo ir „Hegelmann“. Vartus palikusi žalgiriečių vartininkė Meda Šeškutė prarado kamuolį ties 30-uoju metru, o jį perėmusi Ema Kriaučiūnaitė į tuščius vartus nepataikė. Kamuolys atsitrenkė į virpstą ir grįžo į aikštę. Per likusį laiką nei prie M. Šeškutės, nei prie Gretos Lukjančukės vartų progų sukurta nebuvo.

Partneriai, kuriais didžiuojamės