Share Tweet

Vyrų B komandai – skaudus antausis Vilniuje

Gegužės 1 dieną, II lygos ketvirtajame ture  FC „Hegelmann” B vyrų komanda, vadovaujama vyriausiojo trenerio Tado Vilkevičiaus, vyko į sostinę, kur susitiko su Vilniaus „Žalgirio” C komanda.

Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione, Kauno komanda siekė pratęsti savo pergalių seriją, tačiau to padaryti nepavyko ir teko nusileisti, rezultatu 0:4 (0:1) ir grįžti namo su pralaimėjimu.

Teisėjui sušvilpus rungtynių pradžią, Vilniaus komanda įrodinėjo, kad yra namų tvirtovėje ir ėmėsi kamuolio kontrolės. Vilniečiai pradėjo organizuoti viena po kitos pavojingas atakas prie FC „Hegelmann” B komandos vartų ir jau 20-tą minutę pasiekė savo pirmąjį įvartį.

Po pirmojo praleisto įvarčio vaizdas aikštėje pasikeitė, mėlynai balti, lyg gavę šalto dušo, pradėjo žaisti savo priimtiną žaidimą ir kurti atakas varžovų aikštės pusėje. Vyrai stengėsi grasinti sostinės komandos vartams, tačiau tiksliu smūgiu pasižymėti nepavyko ir pirmasis kėlinys baigėsi (0:1) šeimininkų naudai.

Prasidėjus antro kėlinio pradžiai FC „Hegelmann” B komanda prasileido labai greitą įvartį ir po sumaišties baudos aikštelėje jau 53-ią minutę Vilniaus „Žalgirio” C vaikinai padvigubino savo rezultatą.

Nemažindami tempo, namų šeimininkai toliau spaudė mėlynai baltus. Įpusėjus antro kėlinio pradžiai vienas po kito sekė greiti įvarčiai, 65-tą minutę ir po grubios teisėjo klaidos – 67-tą minutę, rezultatas švieslentėje rodė (0:4). Likusį laiką nei viena nei kita komanda daugiau progų nesusikūrė.

Visą antrą kėlinį FC „Hegelmann” B komanda žaidė vangiai, kas ir lėmė šios dienos pralaimėjimą. Teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą, galutinis rezultatas buvo Vilniaus komandos naudai – 0:4.

„Pirmą kėlinį labai strigome su kamuolio kontrole, perdavimai buvo netikslūs. Kėlinio pabaigoje žaidimas šiek tiek pagerėjo, įgįjome teritorinę persvarą, bet jos išnaudoti nepavyko. Antrąjį kėlinį pradėjome kaip ir gerai, bet vėliau praleidome labai lengvus įvarčius. Visumoje varžovai nusipelnė pergalės, jie tiesiog buvo geresni”, – po dvikovos sakė T. Vilkevičius.

Kitas rungtynes T. Vilkevičiaus vadovaujama komanda žais savo namų aikštėje, gegužės 13 dieną, 21:00 val. prieš Vilniaus „Viltis” komandą.