Share Tweet

„Hegelmann“ pranoko „Riterius“

Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai sužaidė šeštąsias kontrolines rungtynes prieš naująjį „Optibet A lygos“ sezoną. Andriaus Skerlos auklėtiniai iškovojo trečią pergalę rezultatu 1:0 įveikdami Vilniaus FK „Riterius“.

Šią dvikovą mėlynai balti pradėjo tokia startine sudėtimi: T. Švedkauskas, V. Armalas, R. Nakamura, S. Odeoiybo, L. Silva, G. Matulevičius, M. Sato, K. Upstas, Cesinha, D. Lutumba-Pitahas ir F. Dangubičius.

Dvikovos pradžioje vyko daug kovos, bet komandos realių progų įvarčiams pasiekti nesugebėdavo sukurti.

19 minutę puikią progą pasižymėti turėjo suomis Didis Lutumba-Pitahas, bet jo smūgis buvo per lengvas grobis Armantui Vitkauskui.

Pirmajame kėlinyje komandų žaidėjai ne kartą kėlė kamuolius nuo kampinių gairelių, bet šios standartinės situacijos nesukėlė daug pavojaus.

52-ąją susitikimo minutę mėlynai balti išsiveržė į priekį. Techniškai varžovų žaidėjų sienelę perkėlė ir baudos smūgiu įvartį pelnė rumunas Patrickas Popescu – 1:0.

Kiek vėliau savo progą pasižymėti turėjo buvęs „Riterių“ žaidėjas Aleksandras Levšinas. Mėlynai baltų gynėjas atsidūrė puikioje pozicijoje, bet jo smūgiuotą kamuolį į kampinį nukreipė varžovų vartininkas.

Dvikovos pabaigoje arčiau antrojo įvarčio buvo šeimininkai – Misaki Sato ir Giedriaus Matulevičiaus smūgius atrėmė priešininkų vartų sargas.

Rezultatu 1:0 dvikovą laimėjęs „Hegelmann“ klubas artimiausias rungtynes žais vasario 18 dieną, Kaune prieš Daugpilio BFC „Daugavpils“ klubą.