Share Tweet

Lukas Jonaitis prisidėjo prie Lietuvos U19 rinktinės pergalės kontrolinėje dvikovoje

LFF.lt

Druskininkuose įvyko pirmos iš dviejų kontrolinių rungtynių tarp Lietuvos ir Armėnijos vaikinų iki 19 metų rinktinių, kuriose pergalę rezultatu 2:0 pelnė lietuviai.

Pirmajame kėlinyje lietuviai sukūrė daugiau momentų puolime nei varžovai, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko. Daugiausiai grėsmės varžovų vartams kėlė Justas Paštukas ir Martynas Šetkus, o armėnai du kartus atliko baudos smūgius netoli Viliaus Šivicko ginamų vartų, bet nesėkmingai.

Į Druskininkus atvykę Lietuvos futbolo sirgaliai įvarčiu džiaugėsi 48 minutę, po mūsiškių standartinės situacijos. Armėnijos rinktinės vartininkas suspėjo atremti Romualdo Jansono smūgį, bet netrukus Nojus Vytis Audinis nukreipė kamuolį į vartus.

Vėlesnėje rungtynių stadijoje lietuviai išliko aktyvesni už varžovus, o progas įvarčiui mušti turėjo R. Jansonas, J. Paštukas ir Nidas Vosylius. Visgi, armėnai buvo arti tikslo išlyginti rezultatą 85 minutę, kuomet po kampinio varžovų smūgius teko blokuoti V. Šivickui.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, sėkmė nusišypsojo Lietuvos rinktinei – 86 minutę Luko Jonaičio smūgiuotą kamuolį atrėmė armėnų vartininkas, bet šis rikošetu nuo gynėjo kojos įskriejo į savus vartus.

Rungtynių įrašas

Reinholdo Breu treniruojama rinktinė dar kartą susitiks su armėnais Druskininkuose spalio 17 dieną, nuo 11 valandos.

Rungtynių statistika: Lietuva – Armėnija 2:0 (0:0)

LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas, teisėjas – Kęstutis Bartuškevičius;
Įvarčiai: 48 min. Nojus Vytis Audinis (Lietuva); 86 min. į savus vartus Suren Carukian (Armėnija);
Įspėti: 10 min. Justas Paštukas, 60 min. Simas Civilka, 73 min. Ernestas Gudelevičius, 81 min. Adrian Lickūnas (Lietuva); 18 min. Karlen Hovhannisian, 43 min. Edik Vardanianm 46 min. Konane Bene Arslanian (Armėnija);
Pašalintas: 67 min. Edik Vardanian (Armėnija);

Lietuvos vaikinų U19 rinktinės sudėtis: Vilius Šivickas, Matas Latvys, Nojus Vytis Audinis, Milanas Rutkovskis, Ernestas Gudelevičius (77 min. Jonas Usavičius), Romualdas Jansonas (77 min. Lukas Jonaitis), Simas Civilka, Justas Paštukas (67 min. Adrian Lickūnas), Martynas Šetkus (77 min. Tautvydas Burdzilauskas), Lukas Michelbrink (77 min. Nidas Vosylius), Orlandas Jakas (67 min. Augustas Tamaševičius). Arsargoje: Arnas Voitinovičius, Vadim Šulžickij, Ignas Paulikas, Mantas Monkelis, Ąžuolas Indriulis.