Share Tweet

Luko Jonaičio įvartis padovanojo vaikinų U17 rinktinei tašką mače prieš Izraelį

lff.lt

Pirmąjį tašką UEFA Europos vaikinų U-17 čempionato atrankos turnyre pelnė Lietuvos rinktinė, šiandien sužaidusi rezultatu 1:1.

Mūsiškiai turnyre startavo antradienį, sužaisdami su anglais rezultatu 1:3. Šios dienos lietuvių varžovai izraeliečiai jau buvo pelnę 3 taškus, nugalėjus turnyro šeimininkę Sakartvelo rinktinę 3:1.

Roberto Kilino treniruojami lietuviai džiaugėsi įvarčiu 6-ąją minutę, pasižymėjus Lukui Jonaičiui. Besibaigiant kėliniui, Izraelio rinktinės puolėjas Karemas Zoabis išlygino rezultatą.

Varžovai nuo 47 minutės turėjo verstis be pašalinto K. Zoabo, prieš save išvydusį antrą geltoną kortelę. Nei vienai iš ekipų nepavyko pakeisti rezultato, tad komandos išsiskyrė taikiai.

Lietuviai pirmadienį žais paskutinės grupės rungtynes prieš Sakartvelo bendraamžius. Susitikimas nuo 16 valandos vyks GFF Rustavio akademijos stadione.

Rungtynių statistika: Izraelis – Lietuva 1:1 (1:1)

Tbilisio marių techninio centro stadionas, teisėjas – Ferenc Karakó (Vengrija)

Įvarčiai: 37 min. Karem Zoabi (Izraelis); 6 min. Lukas Jonaitis (Lietuva)

Įspėti: 29 min. Karem Zoabi (Izraelis); 52 min. Jonas Usavičius, 88 min. Karolis Šutovičius (Lietuva)

Pašalintas: 47 min. Karem Zoabi (Izraelis)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Joris Aliukonis, Matas Latvys, Nojus Vytis Audinis, Karolis Šutovičius, Augustas Tamaševičius, Ugnius Avizovas (46 min. Ąžuolas Indriulis), Mantas Monkelis, Mantas Malatokas (89 min. Ernestas Januš Zdanovič), Nikita Pavlovskij (89 min. Brooklyn Leipus), Jonas Usavičius (60 min. Patrikas Pranckus), Lukas Jonaitis (76 min. Emilijus Jermolajev). Atsargoje: Ernestas Lysionok, Regnar Krot, Motiejus Šapola, Adrians Karpovs.