Share Tweet

M. Vareikos dublis ir užtikrinta pergalė kontrolinėse rungtynėse

Mėlynai balti ketvirtose kontrolinėse rungtynėse iškovojo solidžią pergalę rezultatu 5:2 įveikdami kitą A lygos dalyvę Alytaus DFK „Dainavą“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Matas Vareika, po viena Klaudijus Upstas, Samuelis Odeoyibo ir Simas Gedžiūnas.

Andrius Skerla rungtynes pradėjo tokiu startiniu vienuoliktuku: Vincentas Šarkauskas, Douglas Cruz, Steve Kingue, Klaudijus Upstas, Hugo Figueredo, Domantas Antanavičius, Denisas Bošnjakas, Matas Vareika, Artiomas Ščedras, Michael Thuique ir Patrickas Popescu.

Šių rungtynių įvarčių sąskaitą pirmieji atidarė svečiai – 31 minutę Ode Abdullahi tolimu baudos smūgiu nuginklavo mėlynai baltų vartininką.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Hegelmann“ atsakė įvarčiu, po puikaus D. Antanavičiaus perdavimo pasižymėjo M. Vareika.

Antrasis kėlinys priklausė šeimininkams. 60 minutę smūgiu kaire koja pasižymėjo komandos kapitonas Klaudijus Upstas. Dar po 3 minučių įspūdingu tolimu smūgiu „Dainavos“ vartininką nuginklavo ir savo antrąjį įvartį pelnė M. Vareika.

Po kelių akimirkų varžovai sugebėjo atsakyti įvarčiu, bet 74 minutę mėlynai balti atstatė dviejų įvarčių skirtumą. Neleistinai baudos aikštelėje sustabdžius S. Gedžiūną buvo paskirtas 11 m. baudinys, kurį realizavo S. Odoeyibo.

Po 2 minučių savo įvartį pelnė ir S. Gedžiūnas, kuriam asistavo K. Upstas.

Antrajame kėlinyje „Hegelmann“ gretose po keitimo pasirodė – S. Odeoyibo, V. Armalas, S. Gedžiūnas, K. Olšauskas, T. Buzas, E. Kaušinis ir K. Keliauskas.

Kitas pasiruošimo naujam sezonui rungtynes „Hegelmann“ žais vasario 14 d., 13:00 val. Vilniuje prieš „Žalgirį“.