Share Tweet

Mėlynai balti pelnytai pranoko „Žalgirį“

Kauno rajono FC „Hegelmann“ šventė dar vieną pergalę pasiruošimo cikle. Vasario 14-ą Vilniuje vykusiose kontrolinėse rungtynėse kauniečiai rezultatu 3:1 užtikrintai įveikė „Žalgirio“ futbolininkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Artiomas Ščedras, Patrickas Popescu ir Kipras Keliauskas.

Dvikovos pradžia buvo pažymėta šeimininkų kamuolio kontrole bei 25 minutę įspūdingu smūgiu pelnytu ukrainiečio A. Ščedro įvarčiu.

Vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai, o pirmąjį kėlinį vainikavo tikslus Klaudijaus Upsto perdavimas ir puikus rumuno Patrick Popescu smūgis galva.

Po pertraukos abi komandos atliko keitimus, o žaidimas tapo dar labiau atviresnis. Įpusėjus antrajam kėliniui po gero perdavimo, į baudos aikštelę kirtęs Patrikas Matyžokas galva skirtumą sušvelnino, tačiau vos po kelių minučių, varžovų gynėjus lengvai apibėgęs K. Keliauskas atstatė dviejų įvarčių skirtumą.

Mėlynai balti šias rungtynes žaidė tokia sudėtimi: Vincentas Šarkauskas (po keitimo Arijus Bražinskas), Samuel Odeoyibo (Douglas Cruz), Steve Kingue, Klaudijus Upstas, Vilius Armalas (Hugo Figueredo), Domantas Antanavičius (Esmilis Kaušinis), Denisas Bošnjakas, Matas Vareika (Kipras Olšauskas), Artiomas Ščedras (Njoya Kader), Michael Thuique (Titas Buzas) ir Patrickas Popescu (Kipras Keliauskas).

Iki naujo sezono starto mėlynai balti sužais dar dvejas rungtynes, abi prieš Latvijos klubus. Vasario 22 d. Kaune prieš „Daugavpils“ ir vasario 27 d. išvykoje prieš „Liepaja“.