Share Tweet

Solidi mėlynai baltų pergalė kontroliniame mače Rygoje

Andriaus Skerlos auklėtiniai išnaudodami rinktinių pertrauką sužaidė kontrolines rungtynes Rygoje. LNK sporto komplekse, kuris priklauso Rygos „RFS” klubui mėlynai balti susitiko su kita „Optibet Virslīga” ekipa – Salaspilio SK „Super Nova”.

„Optibet A lygos” atstovai nuo pat pirmų susitikimo minučių puolė įrodinėti, jog yra šių rungtynių favoritai ir mačo pabaigoje šventė įtikinamą pergalę rezultatu 5:2.

Mėlynai baltų vyriausias treneris šiose rungtynėse panaudojo beveik visus į Latviją atsivežtus futbolininkus, o dvikovą nuo pat pirmų minučių pradėjo: Rodrigo Josviakis, Mantas Fridrikas, Samuelis Odeoyibo, Lukas Čerkauskas, Hugo Figueredo, Thompsonas Gavi, Misaki Sato, Yukiyoshi Karashima, Ibrahimas Olaosebikanas, Matheusas Marcondele ir Alex de Souza.

Kontrolinės rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos ir 8-ą minutę po brazilo H. Figueredo pakelto kampinio įvartį galva pelnė nigerietis S. Odeoyibo. Po pelnyto įvarčio Kauno rajono ekipa ir toliau nemažino apsukų, o varžovai pirmą kartą apsilankė mėlynai baltų aikštės pusėje sužaidus apie 25 minutes.

29-ą minutę krito ir antrasis įvartis į Salaspilio komandos vartus. Pasižymėjo brazilas A. Souza, kuriam tikslų perdavimą iš kairiojo krašto atliko japonas M. Sato.

Kėlinio pabaigoje varžovai sukūrė retą greitą išpuolį, po kurio kamuolys atsidūrė R. Josviakio ginamuosiuose vartuose. Visgi po minutės mėlynai balti taip pat atsakė rezultatyvia ataka – po Y. Karashimos tikslaus tolimo perdavimo įvartį pelnė jo tautietis M. Sato.

Po pertraukos situacija aikštėje nepasikeitė, o A. Skerla į rungtynių sūkurį metė Roką Rasimavičių, Salifą Cissé, Tzlilą Nehemyą ir Matą Dedurą.

64-ą minutę po dar vienos juvelyrinio Y. Karashimos perdavimo savo antrą įvartį pelnė puolėjas A. de Souza. Po 12 minučių pasižymėjo ir prancūzas S. Cissé, o rezultatas tapo 5:1 „Hegelmann” naudai.

Rungtynes pabaigė „Super Nova” futbolininkų tolimas atsakas – 5:2.