Share Tweet

Sostinėje – antroji pergalė pasiruošime

„Hegelmann“ futbolininkai sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. Andriaus Skerlos  auklėtiniai iškovojo antrają pergalę iš eilės, rezultatu 3:0 įveikdami partnerių ekipą iš Vilniaus – Baltijos futbolo akademiją.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, o komandos pasidalijo po keletą bandymų pasiekti įvarčius.

Po pertraukos, o ypač dvikovos pabaigoje, išryškėjo labiau patyrusių priešininkų iš Kauno rajono, pranašumas.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 77-ą minutę, kuomet mėlynai balti perėmė kamuolį ir surengė išpuolį prie šeimininkų vartų. Iš vartininko baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Esmilis Kaušinis.

Po šešių minučių svečiai dar kartą nubaudė savo varžovus. Po Deniso Bošnjako perdavimo pasižymėjo brazilas Michael Thuique.

Rungtynes pabaigė dar vienas tikslus E. Kaušinio smūgis, po puikaus M. Thuique perdavimo.

Artimiausias rungtynes mėlynai balti žais Kaune, vasario 3 dieną, 17 val. prieš čempionus „Panevėžio” futbolininkus.

Šiose rungtynėse FC „Hegelmann“ sudėtyje rungtyniavo: Arijus Bražinskas, Emilis Urbonas, Steve Kingue, Samuel Odeoyibo, Vilius Armalas, Klaudijus Upstas, Simas Gedžiūnas, Domantas Antanavičius, Matas Vareika, Patrick Popescu, Njoya Abdel Kader, Artiomas Ščedras, Douglas Cruz, Denisas Bošnjakas, Kipras Keliauskas, Kipras Olšauskas, Arnas Armalas, Esmilis Kaušinis, Titas Buzas ir Michael Thuique.