Share Tweet

Trečiajame teste – rezultatyvi nesėkmė prieš čempionus

Trečiose kontrolinėse rungtynėse prieš naująjį sezoną, Andriaus Skerlos kariauna buvo priversta patirti pirmą pralaimėjimą. Po rezultatyvios kovos rezultatu 2:3 pralaimėta „Optibet A lyga” čempionams.

Įvarčius mėlynai baltiems po pertraukos pelnė Lukas Čerkauskas ir Didis Lutumba-Pitahas.

Rungtynes FC „Hegelmann” pradėjo su vienu pakeitimu po paskutinės dvikovos – Luką Čerkauską aikštės krašte pakeitė Klaudijus Upstas.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova. Mėlynai baltų gretose aktyviai dešiniajame krašte rungtyniavo Klaudijus Upstas, kuris keletą kartų privertė gerokai padirbėti žalgiriečius. Arti savo šansų pasižymėti buvo ir serbas Lazaras Sajčičius bei kroatas Filipas Dangubičius. „Žalgirio“ gretose pora kartų smūgiais iš toli varžovų vartams grasino F. Ourega.

39 min. po baudos smūgio vilniečiai įmušė pirmą įvartį. Po N. Gorobsovo perdavimo į baudos aikštelę K. Kažukolovas galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiriui“ pavyko rezultatą padvigubinti. Tiksliu smūgiu iš kairiojo atakos krašto pasižymėjo R. Jansonas. Jaunam puolėjui tai buvo pirmasis įvartis pagrindinės komandos gretose.

Kėlinio viduryje mėlynai baltų ataką tiksliai užbaigė baudos aikštelėje atsidūręs gynėjas Lukas Čerkauskas, o likus žaisti apie aštuonias minutes kauniečiai ir išlygino rezultatą – pasižymėjo Didis Lutumba-Petah, o jam puikų perdavimą atliko debiutines rungtynes žaidęs brazilas Cesinha.

Visgi paskutinį žodį tare vilniečiai – dešiniuoju kraštu nuo gynėjų pabėgęs D. Kazlauskas tiksliu smūgiu įveikė vartininką T. Švedkauską – 3:2.

Artimiausią dvikovą „Hegelmann” futbolininkai žais vasario 1 dieną prieš DFK „Dainavą”.